سلام دوستان یکم زیاده اما حوصله کنید بخونید:)

بیماری ای که من دچارش شدم بیماری خود ایمنیِ

شب های برره یادتونه

دشمن فرضی،رفتن با دشمن فرضی جنگ کنن مصدوم شدن

بیماری منم همونه دقیقا بدنم خودش برای خودش ایمنی ایجاد کرده و میزنه دیواره های رودم و متلاشی میکنه همینجوری پیش بره چیزی از روده هام نمیمونه یهو دیدی یه tntزد و خلاص

حالا میخوام چی بگم بهتون؟!شما پیشگیری کنید به این روز نیفتید

سبک زندگی ما خیلی سالم بود تا اینکه من رفتم شمال، و مدام سرخ کردنی مصرف کردیم با روغن فراوون و مصرف مایعاتم کم شد و از برنج های نامرغوب پاکستانی استفاده شد 

مادرشوهرجان چون برنج ایرانی و خوب درنمیاورد و برنج پاکستانی و هندی هم که وا رفتن تو کارشون نیست ترجیح داده بود از اونها استفاده کنه!!!!پختش خوب بود نرم بود خشک نمیشد دومترم قد نداشت ولی بی تاثیر نبود قطعا

و مصرف گوشت کلا لغو شد و بجاش مصرف مرغ زیاد شد!!!خوک پرنده ها !!طبع سردی داره

مصرف دائم برنج و مصرف زیادیه بادمجون با روغن فراوون !!!!منی که متنفر بودم از بادمجون مجبورن میخوردم هفته ای 3وعده بادمجون باید میبود سر سفره

و این یکسال انقدر تغذیه من بد بود و یبوست های طولانی مدت داشتم:'( که کم کم این بلا سرم اومد) و استرس و ناراحتی الان سعی میکنم ریلکس تر باشم.

الان که مریض شدم از روغن های شرکتی استفاده نمیکنم 

روغن افتابگردن از جایی که جلوی چشمم تخمه افتابگردون و میریزه توی دستگاه و روغنش و میگیره قراره روغن کنجد هم بخرم میگن برای سرخ کردن خوبه

در هفته حتما یکبار آش و داریم 

برای خودم حدالامکان از سرخ کردنی استفاده نمیکنم برای برنج یه قاشق بیشتر روغن استفاده نمیکنم خورشت هم همینطور

گوشت شتر مرغ استفاده میکنم خیلی طعم خوبی هم داره اصلا هم چربی نداره پختش هم خوبه زود میپزه (خواصش و بخونید)

یبوست و جدی میگیرم

+وظیفه شما چیه؟؟؟؟؟؟

شماهم اگر هنوز سالمید قبل از اینکه به حال و روز من دچار بشید تغذیتون و درست کنید 

سرطان روده خیلی شیوع پیدا کرده 

کبد ها داغونه بخاطر مصرف نوشابه و سرخ کردنی ها 

حتما خودتون و چکاب کنید .اگر لکه خونی تو مدفوعتون دیدید اصلا نترسید 

با ازمایش های اولیه مدفوع مشخص میشه 

سعی کنید استرس نداشته باشید و به اعصابتون مسلط باشید:)

این بدن هدیه خداست باید ازش مراقبت کنیم

سبک زندگیمون و درست کنیم تا سالم بمونیم

سوالی در خصوص روده بود در خدمتم:)

من که به این روز افتادم وظیفه داشتم بهتون بگم شما به این روز نیفتید:) شماهم وظیفه دارید رعایت کنید؛)

هیچی به اندازه سلامتی ارزش نداره واقعا

درباره هزینه این بیماری هم بگم سالی حدود سی ملیون هزینشه

پس اگر الان برای زندگی سالم هزینه کنید خیلی ارزشش بیشتر از اینه که فردا برای دارو هزینه کنید:)

منظورم از هزینه روغن سالم و ارگانیک و برنج مرغوب و اینهاست:)

بدنج جنوب هم خیلی برنج عالی ایه قیمتش هم مناسب تر از برنج های شمال عطر و طعم خیلی خوبی هم داره بهتر از برنج شمال

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها